Povezane vesti
AMSS: Prilazi turističkim centrima prohodni, u jutarnjim satima mraz i poledica na putu
Zoom UE 31.12.2024
SRBIJA – Svi prilazi zimskim turističkim centrima Kopaoniku, Zlatiboru, Tari i Staroj Planini su prohodni. Slično je i na putevima ka banjama, jezerima i drugim turističkim mestima, saopštio je jutros Auto-moto savez Srbije (AMSS). Iz AMSS upozoravaju sa… »
Stanje na putevima: Moguć mraz i poledica, magla po kotlinama smanjuje vidljivost, manji intenzitet saobraćaja
Glas Zaječara 31.12.2024
Vožnja u jutarnjim satima može biti usporena zbog mraza i poledice dok će u nižim predelima zemlje i u kotlinama vidljivost otežavati magla koja će se u Vojvodini zadrzati i duže tokom dana, saopštio je Auto-moto savez Srbije. Intenzitet saobraćaja… »
Vesti dana »

Mup: o skupovima protiv blokada: "u 125 mesta okupilo se 144.000 ljudi, najviše na Voždovcu"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Uživo počela "Zadruga - Elita 9" Iznenađenje: Ušao asmin durdžić, pa Mina Vrbaški! Miljana napala Alibabu, Anđelo presadio kosu, a Santana neprepoznatljiv (video)
Blic pre 4 minutajoš 3 povezane

Strašno! Kamere usnimile zadnjicu Maje Marinković, u ovo je ugradila 840 kubila silikona: Sada je skroz čudno
Telegraf pre 34 minutajoš 3 povezane