Povezane vesti
Željko čuo svoju omiljenu pesmu tokom novogodišnje večeri: Marijana mu pevala na uvce, pa ga zagrlila (video)
Mondo 02.01.2025
Marijana Zlopaša pevala je Željku Obradoviću pesmu "Sve za ljubav sve za Partizan", što ga je oduševilo. Željko Obradović i Partizan novu 2025. godinu počinju u beogradskoj Areni u petak 3. januara protiv Makabija (20.30 časova). Pre toga je njegov tim… »
Glavni sudija na meču Partizan - Makabi je ponovo čovek kojeg Željko Obradović najbolje poznaje
Telegraf 02.01.2025
Preporučujemo. Nema pauze kada je u pitanju Evroliga čak ni za praznike, pa nas tako ove sedmice čekaju novi izazovi, a Partizan će svoj prvi susret u 2025. godini igrati na domaćem terenu u Beogradskoj areni u petak od 20.30 časova protiv Makabija iz… »
Željko Obradović dočekao 2025. na emotivan način: Pevačica mu posvetila pesmu, on pustio suzu, pa je zagrlio
Telegraf 02.01.2025
Stigla je nova 2025. godina, a navijači Partizana verovatno i dalje ne mogu da poveruju da se na njihovoj klupi nalazi Željko Obradović. Proslavljeni trener je dočekao i novu godinu uz poseban način, a to je upravo uz njegov klub, uz njegov Partizan. Na… »
Vesti dana »
Predsednik Nacionalnog saveta Albanaca: REM ostaje jedna od najpolitizovanijih institucija u Srbiji
N1 Info pre 1 satjoš 34 povezane
Spremio 37 kesica marihuane za prodaju, ali ga je policija omela: Uhapšen diler u Kragujevcu
Mondo pre 1 satjoš 41 povezana
Rio Tinto za RTS tvrdi da se ne povlači iz Srbije i da projekat ulazi u fazu „održavanja“- prioritet zakonska prava nad projektom
Forbes pre 25 minutajoš 47 povezanih
Pregovori o smanjenju ruskog udela u NIS-u uz učešće mađarskog Mola
Naslovi.ai pre 4 satijoš 16 povezanih




