Povezane vesti
Akcija „Osmeh kao lek”: Najljubazniji medicinski radnici Doma zdravlja Kragujevac
iKragujevac 03.01.2025
U okviru akcije „Osmeh kao lek” koju je organizovao Dom zdravlja Kragujevac, pacijenti su imali priliku da glasaju za najljubaznije medicinske sestre i tehničare. Prema njihovim ocenama, najljubaznijim medicinskim tehničarom proglašen je Marko Mišić iz… »
Ko su najljubaznije medicinske sestre i tehničari u Kragujevcu
Pressek 03.01.2025
U okviru akcije „Osmeh kao lek”, koju je organizovao Dom zdravlja Kragujevac, pacijenti su imali priliku da glasaju za najljubaznije medicinske sestre i tehničare. Prema oceni pacijenata, za najljubaznijeg medicinskog tehničara proglašen je Marko Mišić… »
ONI su NAJLJUBAZNIJI u Domu zdravlja: Nagrađeni medicinska sestra i tehničar koje pacijenti najviše vole (FOTO)
InfoKG 03.01.2025
Dom zdravlja Kragujevac uručio je simbolične poklone i novčanu stimulaciju najljubaznijim medicinskim sestrama i tehničaru, koje su kao takve izabrali pacijenti glasanjem u akciji "Osmeh kao lek". To su Marko Mišić iz Zdravstvene ambulante broj 5, dok je… »
Pacijenti izabrali najljubazniju medicinsku sestru u Domu zdravlja u Kragujevcu
Glas Šumadije 03.01.2025
Dom zdravlja Kragujevac završio je 2024. godinu na svečan način organizacijom akcije „Osmeh kao lek,“ u kojoj su pacijenti glasali za najljubaznije medicinske sestre i tehničare. Više od 900 pacijenata učestvovalo je u inicijativi koja promoviše… »
Vesti dana »

"Da se pomirimo sa našim sestrama i braćom": Vučić šeta sa građanima na Banjici: "Ovde će biti najveći skup"
Blic pre 14 minutajoš 30 povezanih

Protest u Beogradu Udruženja za zaštitu životinja protiv nacrta zakona
Beta pre 5 satijoš 13 povezanih

Troicki posle pobede nad Turskom: Igrači su delovali mnogo opuštenije bez Novaka
Pravda pre 24 minutajoš 42 povezane