Povezane vesti
Sudija ipak zakazao izricanje presude Trampu za 10. januar
N1 Info 03.01.2025
Njujorški sudija Huan Merčan je večeras odlučio da izricanje presude Donaldu Trampu u slučaju davanja novca za ućutkivanje porno glumice Stormi Danijels zakaže za 10. januar, samo deset dana pre njegovog povratka u Belu kuću kao ponovnog predsednika… »
Sudija u Njujorku: Trampu mora da se izrekne kazna, neće ići u zatvor
Glas Amerike 03.01.2025
Njujork — Novoizabranom predsjedniku Donaldu Trampu će 10. januara biti izrečena kazna u krivičnom procesu koji se protiv njega vodio u Njujorku, za isplatu novca jednoj porno zvijezdi da ćuti o navodnoj aferi, odlučio je u petak sudija u tom slučaju… »
Sudija u New Yorku zakazao izricanje presude Trumpu
Al Jazeera 03.01.2025
Sudija kaže da nije naklonjen izricanju bilo kakve zatvorske kazne Trumpu. Novoizabrani predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Trump trebao bi se suočiti sa izricanjem kazne u New Yorku, samo nekoliko dana prije nego što će položiti zakletvu za… »
Vesti dana »

Radarski snimak pokazuje kada će i gde najviše pasti kiše u Srbiji: U ovim delovima zemlje gromovi, grad i olujni vetar
Nova pre 1 satjoš 15 povezanih

N1 saznaje: Noćas u TOK počela saslušanja uhapšenih u slučaju „nadstrešnica“: Saslušani Momirović i Šurlan
Nova pre 43 minutajoš 9 povezanih

Trampe, šta kažeš na ovo? Rusija hitno reagovala na slanje nuklearki
Vesti online pre 1 satjoš 9 povezanih

Stanje na putevima: Putnička vozila na prelazima čekaju od 30 do 150 minuta, najduže na Gradini
Glas Zaječara pre 38 minutajoš 8 povezanih