Povezane vesti
Vesna Čipčić: Zabranila bih ljudima preko 65 godina da glasaju
Danas 04.01.2025
Gostujući u emisiji novinarke Rade Đurić „Da sam ja neko“ na N1, glumica Vesna Čipčić kazala je da nam fali radost života i bi vratila osmeh svim ljudima oko sebe. Vesna Čipčić u emisiji „Da sam ja neko“ istakla je i to da ima utisak da mi danas uopšte… »
Čipčić: Ne mogu da verujem na šta smo sve spremni da ćutimo
Radio 021 04.01.2025
Gostujući u emisiji "Da sam ja neko" na N1 Vesna Čipčić se prisetila da je po prvi put u svom životu počela da primećuje loše stvari oko sebe u vreme Slobodana Miloševića. "Kad sam videla da se sa rođenim roditeljima ne slažem u nekim stvarima, što je… »
Vesna Čipčić: Ovoj vlasti nikada neću oprostiti odlazak mladih iz zemlje
N1 Info 04.01.2025
Za sebe kaže da je buntovna, ali i vrlo tolerantna i često trpeljiva, a na pitanje šta bi uradila da je ona neko glumica Vesna Čipčić kaže da bi vratila osmeh svim ljudima oko sebe. Dodaje da ovoj vlasti nikada neće oprostiti odlazak mladih ljudi iz… »
Vesti dana »
Studenti u blokadi prikupljali potpise za vanredne izbore, podržao ih deo opozicije
Euronews pre 30 minutajoš 64 povezane
Sastanak predsednika Amerike i Ukrajine Tramp: Mislim da i Putin i Zelenski žele da postignu dogovor
Dnevnik pre 1 satjoš 24 povezane
Penjaroja pričao o Parkeru, Murinenu, a na pitanje da li Tajrik odlazi efektno je odgovorio!
Sportske.net pre 34 minutajoš 29 povezanih
Studenti pozvali građane da potpišu zahtev za raspisivanje vanrednih izbora
RTS pre 24 minutajoš 56 povezanih
uživo (FOTO/VIDEO) Izbori na KiM: Samoopredeljenje osvojilo 50,25 odsto glasova, Srpska lista proglasila pobedu u Gračanici
Newsmax Balkans pre 24 minutajoš 61 povezana



