Povezane vesti
Gradi se najskuplji auto-put u Hrvatskoj: Sa jedne strane biće more, a sa druge granica, postoji samo jedan problem za…
Kurir 07.01.2025
Auto-put od Metkovića do Dubrovnika gradiće se u dve faze: od Metkovića do Pelješkog mosta i od Dola do Dubrovnika. Kao prioritet određena je druga deonica, od Dola do Dubrovnika. Prema navodima HRT-a, ovaj auto-put će biti najskuplji u Hrvatskoj, s… »
Hrvatska počinje gradnju autoputa od Dubrovnika do Metkovića
Al Jazeera 07.01.2025
Radovi bi trebali biti gotovi 2029. godine, a procjenjuje se da će koštati 1,2 milijarde eura. Hrvatska bi u 2025. godini trebala početi graditi autoput od Dubrovnika do Metkovića, čime bi modernom saobraćajnicom krajnji jug bio spojen s ostatkom zemlje… »
Kreće gradnja najskupljeg auto-puta u Hrvatskoj: "s jedne strane more, s druge granica
Blic 07.01.2025
Auto-put od Metkovića do Dubrovnika gradiće se u dve faze: od Metkovića do Pelješkog mosta i od Dola do Dubrovnika. Kao prioritet određena je druga deonica, od Dola do Dubrovnika. Prema navodima HRT-a, ovaj auto-put će biti najskuplji u Hrvatskoj, s… »
Uskoro počinje gradnja autoceste do Dubrovnika, bit će najskuplja u Hrvatskoj
SEEbiz 07.01.2025
ZAGREB - Kako bi mreža autocesta u Hrvatskoj bila kompletirana, nedostaje još dio koji bi suvremenom prometnicom s ostatkom zemlje spojio krajnji jug. Autocesta od Metkovića do Dubrovnika gradit će se u dvije faze, od Metkovića do Pelješkog mosta i od… »
Vesti dana »
Naložena obdukcija preminulog Nišlije: Više javno tužilaštvo u Čačku povuklo ovaj potez, hitan zahtev upućen i policiji
RINA pre 21 minutajoš 32 povezane
„Borio se za život, sjajan je u oporavku“: Veliki dan za Nikolu Topića, borca koji je već očarao sve u Oklahomi
Danas pre 2 satajoš 39 povezanih
Dan žalosti zbog tramvajske nesreće u Sarajevu: Vozač uhapšen, devojka kojoj je amputirana i dalje u teškom stanju
Newsmax Balkans pre 25 minutajoš 30 povezanih






