Povezane vesti
Trudo odbacio Trampovu ideju o prisiljavanju Kanade da postane američka država
N1 Info 07.01.2025
Kanadski premijer Džastin Trudo odbacio je sugestiju novoizabranog predsednika SAD-a Donalda Trampa da bi mogao da upotrebi "ekonomsku silu" kako bi Kanadu učinio 51. državom SAD-a. „Izgledi da Kanada postane deo Sjedinjenih Država jednaki su izgledima… »
Trudo odbacio Trampovu pretnju o pripajanju Kanade SAD: Ne postoji šansa da do toga dođe
Euronews 07.01.2025
dlazeći kanadski premijer Džastin Trudo danas je odbacio izjavu novoizabranog predsednika SAD Donalda Trampa da bi mogao da upotrebi "ekonomsku silu" kako bi Kanadu učinio 51. američkom saveznom državom. "Ne postoji šansa da Kanada postane deo… »
Trudeau: Ne postoji nikakva šansa da Kanada postane dio SAD-a
Al Jazeera 07.01.2025
Kanadski premijer reagovao je na izjavu Donalda Trumpa kako je rekao da bi mnogi Kanađani voljeli postati građani 51. američke savezne države. Ne postoji ni najmanja šansa da Kanada postane dio Sjedinjenih Američkih Država, rekao je kanadski premijer… »
Vesti dana »

Istorijski samit Trampa i Putina na Aljasci o ratu u Ukrajini i aktuelnim napadima
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 82 povezane

Dačić: Napad na policiju nameran, brutalan i masovan, privedene 114 osobe
RTS pre 11 minutajoš 79 povezanih

Muškarac vezan leži na zemlji, a policajac ga šutira između nogu: Bolne scene svirepog postupanja policije u Valjevu VIDEO
Nova pre 2 satajoš 8 povezanih

Još dva tropska dana pred Srbijom, na snazi upozorenje zbog opasnosti od požara
OK radio pre 2 satajoš 30 povezanih