Повезане вести
Округли сто о изменама Закона о јавним медијским сервисима у петак у Нишу
Данас 08.01.2025
Министарство информисања и телекомуникација најавило је данас да ће први округли сто у оквиру јавне расправе о Нацрту закона о изменама и допунама Закона о јавним медијским сервисима бити одржан у петак, 10. јануара, у Нишу… »
Министарство информисања: У петак округли сто о Нацрту закона о јавним сервисима
Еуроневс 08.01.2025
Министарство информисања и телекомуникација најавило је данас да ће организовати први округли сто у оквиру јавне расправе о Нацрту закона о изменама и допунама Закона о јавним медијским сервисима, који ће се одржати у петак, 10… »
Министарство информисања: У петак округли сто о Нацрту закона о јавним сервисима
РТВ 08.01.2025
БЕОГРАД - Министарство информисања и телекомуникација најавило је данас да ће организовати први округли сто у оквиру јавне расправе о Нацрту закона о изменама и допунама Закона о јавним медијским сервисима, који ће се одржати у… »
Министарство информисања и телекомуникација најавило важан округли сто 10. јануара у Нишу
Телеграф 08.01.2025
Препоручујемо. Министарство информисања и телекомуникација најавило је данас да ће организовати први округли сто у оквиру јавне расправе о Нацрту закона о изменама и допунама Закона о јавним медијским сервисима, који ће бити… »
Вести дана »

МУП: Током дана избило више од 600 пожара на отвореном, повређено шест људи
Данас пре 5 сатијош 3 повезане

Осми дан блокада у Србији: Нове тактике полиције, настављена привођења
BBC News пре 57 минутајош 1 повезана