Povezane vesti
Devojčica iz Niša napisala pesmu "Jednaka prava za sve" za inkluzivni album "Muzika bez barijera"
Blic 08.01.2025
Inkluzivni album “Muzika bez barijera” je tokom prošle godine realizovala NVO “Maska” uz finansijsku podršku Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, Sektora za zaštitu osoba sa invaliditetom. Deo aranžmana finansirao… »
Muzikom za društvo bez barijera: Objavljen album sa 8 pesma gde pevaju posebna deca i veliki umetnici
Kurir 08.01.2025
Album "Muzika bez barijera" konačno je pred publikom. On je nastao tokom 2024. godine, a realizovala ga je NVO "Maska" uz finansijsku podršku Ministarstva za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja, Sektora za zaštitu osoba sa invaliditetom… »
Vesti dana »
Studenti iz Kragujevca danas trče do Beograda, doček ispred Hrama Svetog Save: Kako će izgledati štafetni maraton
Serbian News Media pre 15 satijoš 13 povezanih
BLOG „Sretnimo se na Sretenje“: Beogradski studenti i građani dočekali kragujevačke maratonce, završena blokada u Nišu
N1 Info pre 1 danjoš 69 povezanih
BLOG „Više nego ikada nam je potrebna hrabrost i kolegijalnost u borbi za pravedniju Srbiju“: Kragujevčani pozvali sve na Sretenje u taj grad
Nova pre 1 danjoš 35 povezanih
UŽIVO Srpska lista osvojila 10 mandata, nijedna partija u Prištini nema većinu za formiranje vlade
Sputnik pre 1 danjoš 105 povezanih