Povezane vesti
Zatvorenik u slovenačkom zatvoru zapalio svoju ćeliju, teško povređen
Radio 021 08.01.2025
Osuđenik koji izdržava kaznu u slovenačkom zatvoru Dob zapalio je svoju ćeliju i još uvek je u bolnici jer je zadobio teške povrede, preneli su lokalni mediji. Novine Večer danas su objavile da je reč o 23-godišnjem stranom državljaninu koji izdržava… »
Zatvorenik u slovenačkom zatvoru iz protesta zapalio ćeliju i zadobio teške povrede
Euronews 08.01.2025
Osuđenik koji izdržava kaznu u slovenačkom zatvoru Dob zapalio je svoju ćeliju i još uvek je u bolnici jer je zadobio teške povrede, preneli su lokalni mediji. Novine Večer danas su objavile da je reč o 23-godišnjem stranom državljaninu koji izdržava… »
Zatvorenik iz protesta zapalio ćeliju i zadobio teške povrede: Drama u Sloveniji
Telegraf 08.01.2025
Preporučujemo. Osuđenik koji izdržava kaznu u slovenačkom zatvoru Dob zapalio je svoju ćeliju i još uvek je u bolnici jer je zadobio teške povrede, preneli su lokalni mediji. Novine Večer danas su objavile da je reč o 23-godišnjem stranom državljaninu… »
Vesti dana »

'Sledeći put u Moskvi?': Pet zaključaka sa susreta Trampa i Putina na Aljasci
BBC News pre 49 minutajoš 41 povezana

Napad uniformisanog lica na novinara Vuka Cvijića hemijskim sredstvom tokom protesta
Naslovi.ai pre 1 satjoš 13 povezanih

SRCE: Prijava protiv policijskog komandanta zbog zlostavljanja studentkinje i pretnji silovanjem
Bujanovačke pre 3 satajoš 24 povezane

Infrastruktura železnice Srbije instalirala mernu opremu u Prokopu za praćenje bezbednosti konstrukcije
Naslovi.ai pre 2 satajoš 20 povezanih

Srbija gori! Rhmz je upravo objavio temperature i neće vam biti dobro: Ovaj grad na udaru ekstremnog vremena
Blic pre 1 satjoš 43 povezane