Povezane vesti
Delovi Vračara u nedelju bez vode
Politika 10.01.2025
Potrošači opštine Vračar ostaće bez vode u nedelju, 12. januara, od 8.30 do 18 sati, u delu Južnog bulevara, od Ulice Mihaila Gavrilovića do Ulice Maksima Gorkog, saopšteno je iz JKP-a „Beogradski vodovod i kanalizacija”. Za najnužnije potrebe za pijaćom… »
Danas od 8.30 do 18 sati: Ovaj deo Zvezdara biće bez vode
Kurir 10.01.2025
Zbog hitnih i neodložnih radova na vodovodnoj mreži na opštini Zvezdara, danas od 8.30 do 18 sati, bez vode će ostati potrošači u Šabačkoj ulici, kao i u delu Preševske, od Velimira Rajića do Šabačke ulice. "Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom… »
Hitno obaveštenje vodovoda: Dve ulice u Beogradu danas ostaju bez vode, isključenje traje skoro ceo dan!
Blic 10.01.2025
Dve ulice na opštini Zvezdara u petak 10. januara, ostaće bez vode do 18 časova, a isključenja počinju u 8 ujutru. Razlog su hitni radovi na vodovodnoj mreži. Zbog hitnih i neodložnih radova na vodovodnoj mreži na opštini Zvezdara, u petak 10. januara od… »
Vesti dana »

Novosađaninu policija polomila ruku kod DIF-a: „Šutirali me i prskali biber-sprejom dok sam ležao na zemlji“
Danas pre 7 satijoš 31 povezana

Skupština Republike Srpske izabrala novu vladu, čiji legalitet osporavaju i stručnjaci i opozicija
Beta pre 1 satjoš 37 povezanih

Šengun možda bude bolji igrač od Jokića, neka pobedimo Srbiju iako on da 50: Ataman zna prioritete! Kari pešić o povredi Bogdanovića: „Šta da radimo, desilo se!“
Hot sport pre 40 minutajoš 70 povezanih

Putin na svom Instagramu objavio fotografije sastanka sa Vučićem
Telegraf pre 55 minutajoš 58 povezanih

Novosadski fakultet optužio policiju za nasilje nad demonstrantima
Slobodna Evropa pre 5 satijoš 46 povezanih