Povezane vesti
ZC Vranje: Kvar na strujnom uređaju brzo saniran
Jug press 10.01.2025
VRANJE Zdravstveni centar u Vranju u petak 10. januara oglasio se saopštenjem za medije i javnost povodom kvara na jednom od električnih uređaja, događaja koji je preplašio zaposlene u ovoj ustanovi i građane Vranja. „Dana 10. januara oko pet sati došlo… »
Nema materijalne štete: Kvar na jednom od uređaja sistema besprekidnog napajanja električnom energijom u Vranjskoj bolnici
Kurir 10.01.2025
Jutros oko 5 časova došlo je do kvara na jednom od uređaja sistema besprekidnog napajanja električnom energijom u Vranjskoj bolnici što je prouzrokovalo pojavu dima. Odmah je pozvana Vatrogasna služba radi predostrožnosti, kvar je lokalizovan. Nema… »
Kvar na energetskom sistemu bolnice u Vranju: Dim uplašio Vranjance
OK radio 10.01.2025
U petak, oko 5 časova ujutru došlo je do kvara na jednom od uređaja sistema besprekidnog napajanja električnom energijom u bolnici u Vranju, što je prouzrokovalo pojavu dima. Odmah je pozvana Vatrogasna služba radi predostrožnosti, a kvar je lokalizovan… »
Vesti dana »
Alarmantno stanje kod Bele Crkve! Nezapamćeni požari urnišu ceo kraj: Stanovnici hitno evakuisani
Telegraf pre 25 minutajoš 44 povezane
Srbija na udaru toplotnog talasa i novih požara: Deliblatska peščara i Šangaj pod vatri
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 68 povezanih
Novi udar na malu privredu: Vlada donela odluku o minimalcu za 2027.
Vranje news pre 5 minutajoš 18 povezanih
Dvojica uhapšena zbog otmice: Sumnja se da su žrtvu dva dana tukli i mučili
NIN pre 5 minutajoš 18 povezanih




