Povezane vesti
Batut: Grip potvrđen u 16 okruga
Radio 021 11.01.2025
Virus gripa potvrđen je do sada u 16 okruga u Srbiji. U prvoj nedelji u ovoj godini zabeleženo je 4.752 slučajeva sličnih gripu. Najviše obolelih je među decom mlađom od četiri godine i u uzrastu od pet do 14 godina, objavio je Institut za javno zdravlje… »
Batut: U 16 okruga potvrđena četiri tipa virusa gripa
Pressek 11.01.2025
Institu za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut” objavio je da su u Srbiji potvrđena četiri tipa virusa griipa i to u 16 okruga. Taj institut je na svom sajtu naveo da su do sada laboratorijski potvrđeni virusi gripa tip A (H1pdm09), AH3, A… »
Batut: U 16 okruga potvrđena četiri tipa virusa gripa
Danas 10.01.2025
Institu za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut“ objavio je danas da su u Srbiji potvrđena četiri tipa virusa griipa i to u 16 okruga. Taj institut je na svom sajtu naveo da su do sada laboratorijski potvrđeni virusi gripa tip A (H1pdm09)… »
Vesti dana »

Haos već i na početku! Miljana i Luka zaratili sa Milenom, Dušica pokušava da ih smiri
Alo pre 11 minutajoš 3 povezane

Mup: o skupovima protiv blokada: "u 125 mesta okupilo se 144.000 ljudi, najviše na Voždovcu"
Blic pre 4 satijoš 1 povezana