Povezane vesti
Britanska princeza Kejt u remisiji posle lečenja od raka
Glas Amerike 14.01.2025
London — Kejt Midlton, britanska princeza od Velsa, izjavila je u utorak da oseća veliko olakšanje što je u remisiji, nakon što je posetila bolnicu u Londonu gde se lečila od raka, kako bi se zahvalila svim lekarima i osoblju. Princeza stara 43 godine je… »
Britanska princeza Kejt saopštila da je u remisiji
N1 Info 14.01.2025
Kejt Midlton, britanska princeza od Velsa, izjavila je da oseća veliko olakšanje što je u remisiji, nakon što je posetila bolnicu u Londonu gde se lečila od raka, kako bi se zahvalila svim lekarima i osoblju. Princeza stara 43 godine je preventivno… »
Vesti dana »

Protest ispred Visoke škole elektrotehnike i računarstva u Beogradu: Podrška Užičanima, mobilna blokada u Novom Sadu (foto/video)
Blic pre 9 minutajoš 1 povezana

Tramp zapretio Rusiji novim carinama ako se ne postigne dogovor o primirju u roku od 50 dana
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

Haos u mirijevu: Masovna tuča 20 ljudi, policija i interventna na terenu: Sevali ašovi i lopate (video)
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Promena ključnih pozicija u vladi: Zelenski predložio Šmigalja za novog ministra odbrane Ukrajine
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Brod udario u stenu, pa potonuo: Užas kod poznatog grčkog ostrva: Krenuli u potragu za nestalima, pa doživeli nesreću
Blic pre 3 satajoš 1 povezana