Povezane vesti
FBiH: Dom naroda usvojio Zakon o gasovodu Južna interkonekcija
RTV 16.01.2025
SARAJEVO - Delegati Doma naroda Parlamenta Federacije BiH danas su usvojili Zakon o gasovodu "Južna interkonekcija BiH i Hrvatska". Za usvajanje Zakona glasao je 51 delegat, četiri su bila uzdržana, a 14 protiv. S obzirom da je ovaj predlog ranije u… »
Dom naroda Federacije BiH izglasao Zakon o Južnoj interkonekciji
Al Jazeera 16.01.2025
Usvojenim prijedlogom zakona predviđeno je da i novim plinovodom upravlja kompanija BH-Gas, suprotno ranijim željama HDZ-a, koji je zbog toga blokirao proces. Dom naroda Parlamenta bosanskohercegovačkog entiteta Federacija BiH izglasao je u četvrtak… »
Usvojen zakon o gasovodu čijom će se gradnjom riješiti potpuna ovisnost BiH o ruskom gasu
Slobodna Evropa 16.01.2025
Dom naroda Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine(FBiH), jednog od dva bh. entiteta, usvojio je u četvrtak, 16. decembra, Zakon o Južnoj interkonekciji, gasovodu koji bi doveo gas u BiH iz pravca Hrvatske. Usvajanjem ovog Zakona, otklonjene su… »
Ambasada SAD-a u BiH zastupnicima: Ili ste s nama ili na strani Rusije
Al Jazeera 16.01.2025
Američka ambasada pozvala je zastupnike u Domu naroda parlamenta FBiH da usvoje zakon koji bi osigurao izgradnju plinske mreže iz Hrvatske prema BiH. Američka ambasada u BiH pozvala je u četvrtak zastupnike u Domu naroda Parlamenta Federacije BiH da bez… »
Vesti dana »

Blokade ulica na više lokacija u Beogradu, saobraćaj se uglavnom odvija normalno
RTS pre 20 minutajoš 27 povezanih

Nevreme kreće ka ovom delu zemlje, u naredna dva sata sledi haos RHMZ se hitno oglasio
Alo pre 5 minutajoš 36 povezanih

VIDEO: Najmanje 82 mrtvih u poplavama u Teksasu, bujice odnose čitave kuće
Radio 021 pre 55 minutajoš 18 povezanih

Ukrajinski zvaničnici: Noćas najmanje četvoro poginulih, 36 ranjenih u ruskim napadima
Beta pre 1 satjoš 14 povezanih

Tramp: Ko uđe u BRIKS dobija dodatnu carinu! Zemlje koje se pridruže "antiameričkoj politici" plaćaće još 10 odsto
Kurir pre 1 satjoš 15 povezanih