Povezane vesti
Packa za kurtija iz Francuske: Oglasio se zvanični Pariz posle zatvaranja srpskih institucija na KiM
Kurir 17.01.2025
Francusko ministarstvo spoljnih poslova saopštilo je da će odluka o zatvaranju srpskih institucija od strane vlade tzv. Kosovanegativno uticati na svakodnevni život srpskog stanovništva na Kosovu. U saopštenju MSP se ističe da Francuska žali zbog… »
MSP Francuske: Žalimo zbog jednostranog zatvaranja srpskih institucija na Kosovu i Metohiji
Euronews 17.01.2025
Francuska žali zbog jednostranog zatvaranja velikog broja srpskih administrativnih struktura na Kosovu i Metohiji 15. januara i ocenjuje da će se ta odluka Prištine negativno odraziti na svakodnevni život tamošnjeg srpskog stanovništva, saopštilo je… »
Vesti dana »

Oglasio se Janaf zbog sankcija NIS-u: "Važno je i za Hrvatsku, ostajemo bez prihoda"! Traže rešenje
Blic pre 6 satijoš 5 povezanih

"Proizvodićemo plutajuće nuklearne elektrane": Putin najavio revolucionarni razvoj: "Omogućiće nam rešenje mnogih problema"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Ministar spoljnih poslova Srbije i predsednici jevrejskih organizacija traže slobodu za taoce u Gazi
Danas pre 10 satijoš 1 povezana