Povezane vesti
Novi rukovodilac Školske uprave u Leskovcu Marjan Mladenović
Jugmedia 20.01.2025
Rešenjem ministra prosvete, Marjan Mladenović (41), profesor fizičkog vaspitanja, imenovan je danas za rukovidoca Školske uprave za Jablanički i Pčinski okrug, potvrđeno je Jugmedii. On je na tu funkciju zamenio učiteljicu Marinu Ilić, koja će imati… »
Marjan Mladenovič novi rukovodilac Školske uprave u Leskovcu
Stav.life 20.01.2025
Na čelo Školske uurave za Jablanički i Pčinjski okrug od Ministarstva prosvete imenovan je Marjan Mladenović (SPS). On je na ovu funkciju došao sa mesta direktora OŠ „Đura Jakšić“ u Turekovcu. „Otvoren sam za sua pitanja medija, ali molim vas da mi date… »
Poznati pevač i kadar SPS-a imenovan za načelnika Školske uprave Leskovac
Rešetka 20.01.2025
Za novog rukovodioca Školske uprave u Leskovcu, koja pokriva sve škole sa teritorije Jablaničkog i Pčinjskog okruga, postavljen je Marjan Mladenović, inače kadar SPS-a. On je radio najpre kao nastavnik, a na novu funkciju došao je sa mesta direktra OŠ… »
Vesti dana »

"OsuÐujemo sve postupke mržnje, vandalizma i nasilja" Marta Kos o protestima u Srbiji: "Izbegavati nasilje prema predstavnicima vlasti, njihovim porodicama i napade na prostorije političkih stranaka - pozivamo sve strane da deeskaliraju"
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

Sablasna, naopaka i bolesna Vučićeva izjava: Opozicija poručuje – zatvor, a ne „nepalski scenario“
Danas pre 1 satjoš 1 povezana