Povezane vesti
Nova era u Formuli 1: Luis Hamilton prvi put viđen u bolidu Ferarija, navijači ga dočekali ovacijama!
Telegraf 22.01.2025
Preporučujemo. Luis Hamilton odradio je svoje prve krugove u bolidu Ferarija na timskoj probnoj stazi u Fioranu. Britanac je stigao u Ferarijevu fabriku u Maranelu početkom nedelje, a u sredu ujutru odrađena je prva vožnja za volanom Ferarija SF-23… »
Hamilton: Prva vožnja Ferarijevog bolida bila je posebna i uzbudljiva
Radio sto plus 22.01.2025
Hamilton je danas na Ferarijevoj test stazi Fjorano vozio bolid SF-23, specifikacije iz 2023. godine, sa njegovim brojem 44, noseći novu kacigu žute boje sa poznatim logom Ferarija – crnim konjem koji se propinje. On je u ponedeljak imao prvi radni… »
Luis Hamilton isprobao bolid Ferarija
Auto blog 22.01.2025
Luis Hamilton, sedmostruki svetski šampion Formule 1, u ponedeljak je zvanično počeo radni angažman kao vozač Ferarija posle 12 sezona u Mercedesu, a došao je momenat koji su svi čekali, da prvi put vozi bolid elitnog tima. Čuveni britanski vozač… »
Vesti dana »

"Oštro osuđujem ovaj neljudski akt" Premijer Macut o gnusnom činu u Novom Sadu: Počinilac da se pronađe i odgovara za svoj postupak
Kurir pre 53 minutajoš 62 povezane

Zamenik gradonačelnika Minhena: Ono što rade studenti u Srbiji je demokratija na delu
Pravo u centar pre 16 satijoš 5 povezanih

UPOZORENJE: Narandžasti meteo-alarm za Šumadiju 6. maja – Očekuju se jaki pljuskovi, grmljavina i grad!
Serbian News Media pre 2 satajoš 39 povezanih

"Znajući: Njega..." Siniša Mali o mogućem Vučićevom odlasku u Moskvu povodom Dana pobede: U jedno sam siguran
Blic pre 7 satijoš 29 povezanih