Povezane vesti
Scenaristi, reditelji, snimatelji u otvorenom pismu REM-u: „Zaštitite naša moralna prava“
Danas 23.01.2025
Udruženje scenarista Srbije, Asocijacija filmskih reditelja Srbije i Srpska asocijacija snimatelja su danas, u otvorenom pismu Regulatornom REM- u zatražili da zaštiti njihova prava. Njihovo pismo i spisak potpisnika/ potpisnica prenosimo u celosti… »
Scenaristi, reditelji, snimatelji predali zahtev REM-u
N1 Info 23.01.2025
Udruženje scenarista Srbije, Asocijacija filmskih reditelja Srbije i Srpska asocijacija snimatelja predali su danas pismo Regulatornom telu za elektronske medije REM-u tražeći zaštitu svojih prava. U pismu su naveli da su ispred svojih udruženja poslali… »
Vesti dana »

Emisija Džimija Kimela se vraća na televiziju nakon talasa protesta i osuda na račun kompanije Volt Dizni
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Upravo na Blic TV (video) "drago mi je što do sada nisam postala majka" Andreana Čekić priznaje da možda to čudno zvuči: "Ne bih volela da moje dete nema oca pored sebe"
Blic pre 7 minutajoš 2 povezane

"Dokle god imaju uz sebe: Ameriku..." Šta će doneti zapadno priznanje Palestine? Izrael besni, oglasili se stručnjaci: "ovo nije moguće"
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Moskva napadnuta dronovima: Eksplozije zabeležene u brojnim četvrtima, zatvoreno nebo iznad grada
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Metalnom štanglom ga udarao u glavu: Užas u Zemun Polju: Ukrao mu mobilni telefon i novac
Blic pre 2 satajoš 1 povezana