Povezane vesti
Prostran: Slinavka i šap mogu da ugroze čitavu ekonomiju jedne zemlje
Biznis.rs 23.01.2025
Jugoslaviju krajem sedamdesetih ova zarazna bolest koštala deset miliona dolara. U cilju sprečavanja unošenja zarazne bolesti slinavke i šapa u Srbiji je od 22. januara zabranjen uvoz mesa poreklom od domaćih goveda, svinja, ovaca, koza i ostalih domaćih… »
Nema više šnicli i salama iz Nemačke! Naredba o zabrani uvoza doneta kako bi se sprečio unos opasne zaraze na srpske farme
Kurir 23.01.2025
Uvoz živih goveda, svinja, ovaca, koza i ostalih domaćih i divljih papkara, mesa i mleka i proizvoda od mesa i mleka u Srbiju iz zemalja u kojima je potvrđeno prisustvo opasne zarazne bolesti slinavke i šapa zabranjen je počev od danas, 22. januara 2025… »
Vesti dana »

Izbori na Kosovu se bliže, a Priština dodaje gas: Pritisci, incidenti i politički inženjering na delu: Kurti Srbe koristi kao metu za potkusurivanje
Blic pre 32 minutajoš 1 povezana

Sremska Mitrovica: Danas sunčano i toplo, a u nedelju kiša i snažno nevreme
Ozon pre 2 satajoš 5 povezanih

Rešena velika dilema: Evo ko ima prednost u saobraćaju: Bicikl, trotinet, automobil, i gde su među njima pešaci
Blic pre 47 minutajoš 1 povezana

Čekamo devojke da nam donesu medalju sa Svetskog prvenstva: Evo kad nastupaju Španović, Vilagoš, Topić...
Mondo pre 11 minutajoš 6 povezanih