Povezane vesti
Boeing očekuje gubitak od četiri milijarde dolara u poslednjem kvartalu 2024.
Biznis.rs 25.01.2025
teška godina za američkog proizvođača aviona. Američki proizvođač aviona Boeing saopštio je da je u prošloj godini gubitak kompanije iznosio najverovatnije četiri milijarde dolara u četvrtom tromesečju prošle godine. Neto gubitak u četvrtom kvartalu je… »
Američki gigant izgubio 4 milijarde $ za samo 3 meseca! Već 7 godina nemaju profit, i dalje plaćaju danak zbog ovoga
Kurir 25.01.2025
Američki proizvođač aviona Boing objavio je da je verovatno izgubio oko četiri milijarde dolara (oko 3,8 milijardi evra) u četvrtom tromesečju, odnosno da je zabeležio pad akcija od 5,46 dolara (oko 5,2 evra) . Ovakav saldo posledica je brojnih problema… »
Posledica brojnih problema u kompaniji: "Boing" izgubio oko četiri milijarde dolara u četvrtom tromesečju
Blic 25.01.2025
Američki proizvođač aviona Boing objavio je da je verovatno izgubio oko četiri milijarde dolara (oko 3,8 milijardi evra) u četvrtom tromesečju, odnosno da je zabeležio pad akcija od 5,46 dolara (oko 5,2 evra) . Ovakav saldo posledica je brojnih problema… »
Vesti dana »
SRCE: Oslobađanje Veselina Milića je legalizacija policijskog saučesništva u zločinima
Beta pre 3 satajoš 53 povezane
SRCE: Odluka o izbacivanju Strele doneta zbog sukoba interesnih klanova u vrhu režima
Beta pre 7 satijoš 29 povezanih
Košarkaši Srbije ubedljivi protiv BiH u Beogradu u kvalifikacijama za SP
Nedeljnik pre 25 minutajoš 26 povezanih
Skupština Srbije: Poslanici o finansiranju političkih aktivnosti i o Predlogu zakona roditelj-negovatelj
NIN pre 4 satijoš 76 povezanih
Srbija kakvu želimo uvek da vidimo, BiH razbijena u Beogradu
Sport klub pre 30 minutajoš 54 povezane



