Povezane vesti
Novak Đoković objavio snimak povrede: Za sve „stručnjake“!
Sport klub 25.01.2025
Mnogo prašine je podigla reakcija australijske publike po završetku polufinala muškog singla na Australijan openu. Brojni fanovi u Melburnu su zviždali Novaku Đokoviću, najboljem teniseru svih vremena, budući da je bio primoran da preda meč sa… »
Ozmo o publici na Australijan openu: Jesu zviždali, ali… VIDEO
Sport klub 25.01.2025
U subotu se u emisiju JutroSK ponovo uključio Saša Ozmo, novinar Sport kluba koji uživo u Melburnu prati događanja sa Australijan opena, prvog grend slema sezone. U razgovoru sa Milanom Ilićem i Aleksandrom Pivljaninom, Saša je govorio o temi koja je s… »
Siner se oglasio i spomenuo Đokovića: Žalosno je to videti
Vesti online 25.01.2025
Svet komentariše dešavanja iz prvog polufinala Australijan opena koje je Novak Đoković predao Aleksandru Zverevu zbog povrede. Sada se na tu temu oglasio i prvi reket planete i branilac titule u Melburnu Italijan Janik Siner. Italijan nije pratio prvo… »
Vesti dana »
Vučić: Mađar nema šta da istražuje u Srbiji, neka kaže ko kumuje odnosima
Vreme pre 24 satajoš 26 povezanih
Viktor Orban se oglasio dan posle poraza: Decenijama verno služimo mađarskom narodu, nastavićemo to da činimo i u narednim godinama
Kurir pre 2 satajoš 41 povezana
Dubai "srušio" Budućnost , "zaboravio" Golemca i zakomplikovao stvari u ABA
B92 pre 1 satjoš 58 povezanih
Zbog povratka građana sa odmora, očekuje se pojačan intenzitet saobraćaja na svim putnim pravcima
N1 Info pre 12 satijoš 23 povezane




