Povezane vesti
Od sutra promene za one koji menjaju evre u menjačnici: Nbs objavila zvanični srednji kurs za 27. januar, evo šta nas čeka
Kurir 26.01.2025
Zvanični srednji kurs dinara za evro u ponedeljak će biti 117,1174 dinara,što je neznatna promena u odnosu na petak, objavila je Narodna banka Srbije (NBS). Dinar će u odnosu na evro biti slabiji za po 0,1 odsto u odnosu na pre mesec dana, kao i od… »
Ovo će biti sutrašnji kurs dinara prema evru
Blic 26.01.2025
Zvanični srednji kurs dinara za evro iznosiće u ponedeljak 117,1174 dinara, što je neznatna promena u odnosu na petak, objavila je Narodna banka Srbije (NBS). Dinar će u odnosu na evro biti slabiji za 0,1 odsto u odnosu na pre mesec dana, na godišnjem… »
Da li planirate da posetite menjačnicu u ponedeljak? Ovo morate da znate
Telegraf 26.01.2025
Zvanični srednji kurs dinara za evro u ponedeljak će biti 117,1174 dinara, što je neznatna promena u odnosu na petak, objavila je Narodna banka Srbije (NBS). Dinar će u odnosu na evro biti slabiji za po 0,1 odsto u odnosu na pre mesec dana, kao i od… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za nedelju, 10. avgust: Danas sunčano i veoma toplo sa slabim vetrom
Beta pre 6 satijoš 5 povezanih

Protesti u Tel Avivu protiv rata u Gazi, demonstranti traže oslobađanje talaca i kraj sukoba
RTS pre 6 minutajoš 2 povezane

Ričard Grenel: Ideja o uzajamnom priznanju Srbije i Kosova smešna, valja raditi na ekonomskom razvoju
Danas pre 7 satijoš 2 povezane

Zborovi građana posetili Vučićevu rezidenciju: Traže raspisivanje izbora, uzvikivali „istraga pa robija“
Danas pre 7 satijoš 2 povezane