Povezane vesti
Viki Miljković kupila još jedan stan u Beogradu na vodi: Vrednost procenjena na 500.000 evra
Nova 27.01.2025
Pevačica Viki Miljković ima dva luksuzna stana u elitnom naselju u Beogradu, a nedavno je, navodno kupila još jedan stan za pola miliona evra. Naime, Viki je od prodaje kuće na Bežanijskoj kosi, sa mužem Tašketom investirala u novoizgrađeni kompleks i… »
(Foto): Viki Miljković kupila još jedan luks stan u elitnom delu Beograda: "Iskeširala 500.000 evra"
Blic 27.01.2025
Pevačica Viki Miljković ima dva luksuzna stana u elitnom naselju u Beogradu, a nedavno je, navodno kupila još jedan stan za pola miliona evra. Nakon što je prodala kuću na Bežanijskoj kosi, Viki i njen suprug Dragan Tašković Taške investirali su u… »
Video bim, stakleni zidovi i cena od 500.000 evra: Pevačica pazarila još jedan stan u Beogradu na vodi
Mondo 27.01.2025
Pevačica Viki Miljković pokazala nekretninu u elitnom naselju. Pevačica Viki Miljković poseduje čak tri luksuzna stana u elitnom kompleksu Beograd na vodi, a sada je sredila još jedan i pokazala ga pratiocima na društvenim mrežama. Viki je od prodaje… »
Vesti dana »

U Novom Sadu počeo protest ispred Rektorata, okupljanja i u drugim gradovima
RTV pre 31 minutajoš 23 povezane

Zlatni srpski kadeti stigli u Beograd; Mijović: Dečaci su stvarno dali sve od sebe
RTV pre 2 satajoš 29 povezanih

Upozorenja RHMZ-a na intenzivne pljuskove sa grmljavinom i gradom u zapadnoj Srbiji i Vojvodini
Naslovi.ai pre 3 satajoš 45 povezanih