Povezane vesti
U Leskovcu i Medveđi zadržana četiri vozača
Jug press 27.01.2025
LESKOVAC-MEDVEĐA Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu i Medveđi, tokom vikenda, zadržali su četvoricu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola i jednog koji je odbio da se podvrgne alkotestu. Policija u Leskovcu isključila je iz… »
Četvorica u Leskovcu i Medveđi vozili pod dejstvom alkohola, jedan odbio da se alkotestira
Jugmedia 27.01.2025
Policija u Leskovcu i Medveđi tokom prethodnog vikenda, zadržala je četvoricu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola i jednog koji je odbio da se podvrgne alkotestu. Policija u Leskovcu isključila je iz saobraćaja tridesetdevetogodišnjeg vozača… »
Prekršajne prijave za četvoricu vozača koji su vozili u pijanom stanju
Stav.life 27.01.2025
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu i Medveđi, tokom vikenda, zadržali su četvoricu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola i jednog koji je odbio da se podvrgne alkotestu. Policija u Leskovcu isključila je iz saobraćaja… »
Opet pijani vozači
Glas Zaječara 27.01.2025
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru i Kladovu isključili su iz saobraćaja dvojicu vozača koji su vozili pod dejstvom alkohola. Policija u Boru zaustavila je tridesetdevetogodišnjeg vozača „ševroleta” koji je vozio sa 1,83 promila alkohola… »
Vesti dana »
"Verujemo da Rusi u dobroj volji vode pregovore o prodaji NIS-a": Ministarka pozdravila odluku za plate
Blic pre 1 satjoš 28 povezanih
Tjurdenjev: U toku pregovori sa nekoliko strana, postoji šansa da NIS dobije licencu
RTV pre 2 satajoš 24 povezane
Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel pojeftinio, benzin ostao isti
Naslovi.ai pre 3 satajoš 37 povezanih
Oblačno i kišovito vreme u Srbiji uz olujni jugoistočni vetar i narandžasti meteo-alarm na jugu Banata
Naslovi.ai pre 32 minutajoš 31 povezana





