Povezane vesti
Kina i Indija obustavljaju kupovinu ruske nafte za mart: Nove sankcije dovele do rasta cena prevoza tankerima
Telegraf 29.01.2025
Teme za vas. Kina i Indija obustavile su martovske kupovine ruske nafte jer američke sankcije povećavaju troškove isporuke, preneo je Rojters, pozivajući se na izjave trgovaca i podatke o isporuci. Vašington je 10. januara uveo nove sankcije usmerene… »
Rojters: Kina i Indija obustavljaju kupovinu ruske nafte za mart
NIN 29.01.2025
Kina i Indija obustavile su martovske kupovine ruske nafte jer američke sankcije povećavaju troškove isporuke, preneo je Rojters, pozivajući se na izjave trgovaca i podatke o isporuci. Vašington je 10. januara uveo nove sankcije usmerene na ruski… »
Reuters: Kina i Indija obustavljaju kupovinu ruske nafte za mart
Al Jazeera 29.01.2025
Washington je 10. januara uveo nove sankcije usmjerene na ruski lanac snabdijevanja naftom, što je dovelo do porasta cijena prevoza tankerima. Kina i Indija obustavile su martovske kupovine ruske nafte jer američke sankcije povećavaju troškove… »
Vesti dana »

Studenti u blokadi objavili mapu protesta: Evo kojim ulicama će se sutra šetati i šta će sve biti zatvoreno (foto)
Blic pre 0 minutajoš 61 povezana

Situacija na Brankovom mostu: Redari propuštaju grupe od po nekoliko stotina ljudi (video)
Blic pre 35 minutajoš 43 povezane

uživo RAT U UKRAJINI Zelenski: Pitanje teritorije u ukrajinskom ratu sa Rusijom je "komplikovano"
Euronews pre 1 satjoš 27 povezanih