Povezane vesti
Pokrajinski konkursi: 326 miliona dinara za unapređenje obrazovanja i prava manjina
In medija 29.01.2025
Pokrajinski sekretarijat za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine – nacionalne zajednice raspisao je prvi krug konkursa za 2025. godinu. Za te namene je predviđeno 326 miliona dinara. Konkurse je moguće prijaviti u oblasti obrazovanja i… »
Pokrajinska vlada: Deset novih konkursa iz oblasti obrazovanja i prava manjina
Telegraf 29.01.2025
Preporučujemo. Pokrajinski sekretarijat za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine - nacionalne zajednice raspisao je prvi krug konkursa u ovoj godini, i to sedam iz oblasti obrazovanja i tri iz oblasti ostvarivanja prava nacionalnih manjina-… »
Deset novih konkursa iz oblasti obrazovanja i prava manjina
RTV 29.01.2025
NOVI SAD - Pokrajinski sekretarijat za obrazovanje, propise, upravu i nacionalne manjine – nacionalne zajednice raspisao je prvi krug konkursa u 2025. godini – sedam iz oblasti obrazovanja i tri iz oblasti ostvarivanja prava nacionalnih manjina –… »
Vesti dana »
Ukinut pritvor Veselinu Miliću, bivšem šefu beogradske policije
BBC News pre 51 minutajoš 44 povezane
SRCE: Odluka o izbacivanju Strele doneta zbog sukoba interesnih klanova u vrhu režima
Radio sto plus pre 3 satajoš 28 povezanih
Opozicija kritikuje: Razoružava se Srbija, a naoružavaju kriminalci, Zakon roditelj-negovatelj lažan
Nedeljnik pre 21 minutajoš 72 povezane
Najmanje 21 žrtva ruskog napada projektilima i dronovima na Ukrajinu, glavna meta bio Kijev
Beta pre 47 minutajoš 53 povezane




