Povezane vesti
PSG traži hitnu istragu i utvrđivanje odgovornosti za trovanje Nišlija
Južne vesti 30.01.2025
Nakon što je zbog isparenja 5 zdravstvenih radnika tražilo pomoć lekara, zatvorena ambulanta „Lira“ i evakuisan vrtić „Kolibri“ u Nišu, Pokret slobodnih građana traži odgovore i reakcije nadležnih. Iako je još u utorak veče prijavljen ovaj slučaj, Štab… »
PSG Niš: Hitna istraga i utvrđivanje odgovornosti za trovanje Nišlija
Naissus info 30.01.2025
“Dok ljudi završavaju u bolnici zbog otrovnih isparenja, građani Niša ponovo ostaju bez odgovora – ne znaju šta se desilo, koliko je ozbiljno, ni koliko će trajati. Grad Niš izgleda nema gradonačelnika, niti postoji predsednik Opštine Pantelej, pa… »
Voda bezbedna, provera i danas saopštenje članova Štaba za vanredne situacije
Gradski portal 018 30.01.2025
Povodom vanrednog događaja od 28.01.2025. godine na delu teritorije Gradske opštine Pantelej u reonu Gutenbergove, Aleksinačke i ulice dr Dragiše Mišovića, gde je konstatovano da je određena količina lož ulja dospela u kanalizacionu mrežui izazvala… »
Vesti dana »
Vremeplov: Postavljen kamen temeljac zgrade Narodnog pozorišta u Beogradu
RTV pre 2 satajoš 1 povezana
Velika havarija u Hercegovačkoj: Pukla cijev kojom voda sa Pazarišta stiže do postrojenja za prečišćavanje (VIDEO)
Sandžak press pre 22 minutajoš 1 povezana






