Povezane vesti
Miranu Pogačaru zabranjeno da prisustvuje javnim skupovima: Za Nova.rs otkriva da li će biti na blokadi mostova u Novom Sadu
Nova 30.01.2025
Novosadskom odborniku iz pokreta Bravo Miranu Pogačaru je ukinut kućni pritvor, ali mu je izrečena mera zabrane izlaska na javne skupove. U izjavi za Novu, on kaže da je ova mera izmišljena i besmislena, te da ga neće sprečiti da učestvuje u… »
Miranu Pogačaru ukinut kućni pritvor: Zabranjeno mu da prisustvuje javnim skupovima
Nova 30.01.2025
Odbronik pokreta Bravo Miran Pogačar pušten je na slobodu iz kućnog privora u kom se nalazio do juče. Pogačar je priveden pre više od 10 dana zbog videa koji je objavljen na društvenim mrežama, na kojem se vidi da lomi izlog na prostorijama Srpske… »
Vesti dana »

Savet Univerziteta u Beogradu: Osuda "sramnog poziva" rektoru Vladanu Đokiću da se javi UKP
NIN pre 52 minutajoš 52 povezane

SAD: Povlačimo se ako Moskva i Kijev ne naprave uskoro pomak ka primirju
BBC News pre 2 satajoš 37 povezanih

Kome odgovara bezakonje na medijskom nebu: Studenti traže konkurs za REM, Odbor ne reaguje (VIDEO)
Insajder pre 21 minutajoš 29 povezanih

Raketni napad na Harkov, više od 100 ranjenih; Kremlj: Istekao moratorijum na udare na ukrajinska energetska postrojenja
RTS pre 34 minutajoš 27 povezanih