Povezane vesti
Reke suza srpskih NVO posle najvećeg američkog doprinosa demokratiji u svetu
Sputnik 30.01.2025
Zamrzavanje finansiranja nevladinih organizacija širom sveta, odnosno to što se USAID neće mešati u svetska dešavanja, zapravo je najveći doprinos Sjedinjenih Američkih Država demokratiji u svetu, kaže za Sputnjik reditelj Boris Malagurski. Američka… »
USAID obustavlja projekte u Srbiji: Šta to znači za obrazovanje, medije i nevladin sektor?
Ozon 30.01.2025
Prekidanje mnogih projekata u Srbiji izazvano je najnovijom odlukom administracije Donalda Trampa, koja je odlučila da USAID (Agencija za međunarodni razvoj SAD-a) obustavi sve svoje aktivnosti na 90 dana. Ova odluka ima dalekosežne posledice za brojne… »
Vesti dana »
Zaposleni u Zavodu za zaštitu spomenika: Državni sekratar pokušao danas neovlašćeno da izbriše Generalštab iz našeg registra
Pravda pre 2 satajoš 59 povezanih
"Putin je Trampa pljunuo u lice" Svetski stručnjak upozorava: Vladimir se sprema za totalni rat, Donald je očajan
Blic pre 2 satajoš 50 povezanih
Skupština usvojila Zakon o budžetu, poreske zakone, set zakona o energetici, izmene Zakona o Vojsci Srbije
RTV pre 5 satijoš 54 povezane
Slovačka se izborila za ugovor Ruski gas teći će još dve godine evo šta znači za njih
Dnevnik pre 41 minutajoš 25 povezanih



