Povezane vesti
Asteroid koji je uznemirio svetsku javnost
Biznis.rs 02.02.2025
Od senzacionalizma do temeljnog naučnog istraživanja. Sredinom protekle nedelje New York Times je objavio vest koju su brzinom munje preneli svi vodeći svetski mediji – astronomi su uočili asteroid, dužine između 60 i 100 metara, za koji kažu da ima… »
Asteroid koji ima 1,3 odsto šanse da udari u Zemlju: Prvi put pokrenute odbrambene procedure
Radio 021 02.02.2025
Zbog asteroida širokog 100 metara, koji ima 1,3 odsto šanse da udari u Zemlju, prvi put su pokrenute globalne odbrambene procedure, preneo je Gardijan. Asteroid 2024 IR4 je primećen automatskim teleskopom u Čileu 27. decembra prošle godine, od kada je… »
Asteroid širok 100 metara pokrenuo globalni plan odbrane: Može da se sudari sa Zemljom 2032. godine
Danas 01.02.2025
Asteroid širine 100 metara dospeo je na vrh liste rizika od udara nakon što je u decembru otkriven automatizovanim teleskopom. Asteroid širine 100 metara prvi put je pokrenuo globalne planetarne odbrambene procedure nakon što su teleskopska posmatranja… »
Vesti dana »
Cene nafte skočile nakon Trampove izjave o kraju prekida vatre s Iranom
Nova pre 3 satajoš 34 povezane
SAD ponovo bombardovao Iran, Teheran uzvratio napadima na američke baze u Zalivu
Serbian News Media pre 6 satijoš 26 povezanih
Janjić (SRCE): Rezolucija EP nikad oštrija, uperena je protiv vlasti u Srbiji a ne protiv naroda
Beta pre 51 minutajoš 18 povezanih





