Povezane vesti
Bruka! Milinković-Savić doživeo brutalne uvrede, nije mogao da prećuti
Večernje novosti 02.02.2025
SRPSKI golman Vanja Milinković-Savić bio je heroj Torina, ali se nakon meča suočavao sa strašnim uvredama. Foto: EPA-EFE/ETTORE GRIFFONI Utakmica 23. kola između Atalante i Torina završena je rezultatom 1:1, a najzaslužniji za to bio je srpski golman… »
Rasističke uvrede za Srbina u Italiji: Vanja Milinković-Savić otkrio šta su mu vikali
Mondo 02.02.2025
Srpski golman imao problema sa navijačima rasistima, a dobio žuti karton zbog toga. Meč 23. kola Serije A između Atalante i Torina završen je bez pobednika (1:1), a srpski čuvar mreže Vanja Milinković-Savić bio je jedna od centralnih figura na meču… »
"Srpsko g***o!": Jezive uvrede na Vanjin račun, navijači ga rasistički vređali i targetirali
Telegraf 02.02.2025
Preporučujemo. Fudbaleri Atalante i Torina remizirali su 1:1 u meču 23. kola Serije A, a duel je obeležilo vređanje srpskog golmana Vanje Milinković-Savića. Naime, on je u 74. minutu odbranio penal Retegiju, nakon čega je ušao u raspravu sa navijačima… »
Vesti dana »
Nove cene goriva u Srbiji: evrodizel 192 dinara, benzin 175 dinara do 23. januara
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 38 povezanih
Đilas (SSP): Oliver Ivanović žrtva političkog nasilja koje još uvek nije kažnjeno
Beta pre 2 satajoš 24 povezane
SSP o slučaju Kleut: Opasan presedan kojim se univerzitetski organi pretvaraju u mesne odbore SNS
Beta pre 49 minutajoš 31 povezana
Muškarac (57) podlegao povredama! Troje povređenih u stabilnom stanju, ovo su najnoviji detalji nesreće na auto-putu "Miloš Veliki"
Dnevnik pre 3 minutajoš 49 povezanih
Nisu laki razgovori ni sa MOL-om, verujem da će biti sve u redu, u Davosu najvažniji susreti na kojima rešavamo pitanje NIS-a
RTV pre 19 minutajoš 28 povezanih



