Povezane vesti
Srpske firme od danas na sajmu koji poseti više od 70.000 ljudi: Ovde izlaže preko 2.100 izlagača iz čak 35 zemalja
Kurir 03.02.2025
Srpske kompanije iz prehrambenog sektora učestvovaće na 32. Međunarodnom sajmu prehrambene industrije "Prodekspo 2025" koji će od danas do 7. februara biti održan u Moskvi, objavila je Privredna komora Srbije (PKS). Njihov nastup u okviru nacionalnog… »
Poziv domaćim prehrambenim proizvođačima za učešće na sajmu ANUGA 2025
Biznis.rs 03.02.2025
Nastup organizuju RAS i PKS. ANUGA 2025, vodeći globalni sajam industrije hrane i pića, biće održan od 4. do 8. oktobra 2025. godine u Kelnu u Nemačkoj. Razvojna agencija Srbije najavila je da će zajedno sa Privrednom komorom Srbije organizovati nastup… »
Vesti dana »
„Imala sam osećaj kao da smo na trampolini, bilo je zastrašujuće": Zemljotres jačine 7,7 stepeni Rihtera pogodio Indoneziju, najmanje 38 mrtvih
Nova pre 56 minutajoš 60 povezanih
Tenzije oko Ormuskog moreuza i novi izraelski napadi na Liban
Naslovi.ai pre 47 minutajoš 24 povezane
Univerzitet u Beogradu ostao najbolje plasiran univerzitet regiona na Šangajskoj listi
Beta pre 1 satjoš 18 povezanih
Peter Mađar: Radovi na podvodnoj brani na Dunavu su trka sa vremenom
Euronews pre 16 minutajoš 19 povezanih



