Povezane vesti
Ministarstvo: Nismo izdali odobrenje za istraživanje i kopanje litijuma i bora na teritoriji Bogatića i Šapca
Nova 05.02.2025
Ministarstvo rudarstva i energetike saoštilo je da nije izdalo nikakvo odobrenje po podnetom zahtevu kompanije „Edelweis Mineral Exploration" za geološka istraživanja litijuma i bora na području Petlovače. „Naglašavamo da se u Nacrtu prostornog plana… »
Hoće li Dom vojske u Šapcu konačno biti rekonstruisan?
Nova 05.02.2025
Nakon što su u budžetu izdvajani milioni za rekonstrukciju Doma Vojske u Šapcu, a rekonstrukcija nikada nije započela, Evropa Nostra je proglasila ovo zdanje za jedno od 7 najugroženijih mesta kulturnog nasleđa u Evropi. Detalje donosi Đorđe Mijialović… »
Priprema se teren za istraživanje litijuma u Mačvi: Ministarstvo rudarstva i energetike odobrilo novu aplikaciju za…
Nova 05.02.2025
Litijumska groznica u Srbiji ne jenjava, najnovija informacija je da je Ministarstvo rudarstva i energetike odobrilo aplikaciju za istraživanje litijuma i bora kompaniji Edelweis Mineral Exploration d.o.o. Beograd na lokaciji "Petlovača" koje obuhvata… »
Vesti dana »

Održani protesti u Nišu i Novom Sadu: Okupljanja u više gradova u Srbiji (foto, video)
Blic pre 21 minutajoš 1 povezana

Noću ne može da se diše! U Beogradu se desio opasan fenomen, ovo su najkritičnije tačke gradu: Ovo nije dobro za zdravlje!
Blic pre 4 satijoš 1 povezana

Rubio: Privremeni sporazum o prekidu vatre između Ukrajine i Rusije „nije isključen iz plana“
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Vremeplov: Postavljen kamen temeljac zgrade Narodnog pozorišta u Beogradu
RTV pre 1 satjoš 1 povezana