Povezane vesti
Alta Grupa ponovo ima pravo glasa u Addiko banci
Blic 05.02.2025
Evropska centralna banka (ECB) obavestila je Addiko Bank da pravo glasa firmi AltaGrupi i Diplomat Pay, koje su ranije stekle vlasničke udele u toj austrijskoj banci, više nisu suspendovana, piše Bloomberg Adria. ECB je navela da od 10. decembra 2024… »
Alta Grupa ponovo ima pravo glasa u Addiko Banku
Bloomberg Adria 05.02.2025
Evropska centralna banka (ECB) obavestila je Addiko Bank da prava glasa Alta Grupe i Diplomat Pay - koje su ranije stekle vlasničke udele u toj austrijskoj banci - više nisu suspendovana. ECB je izjavila da od 10. decembra 2024. godine između Alta Grupa… »
Alta Grupa ponovo ima pravo glasa u Addiko Banci
Kurir 05.02.2025
Evropska centralna banka (ECB) obavestila je Addiko Bank da prava glasa srpskih firmi Alta Grupa i Diplomat Pay - koje su ranije stekle vlasničke udele u toj austrijskoj banci - više nisu suspendovana. ECB je priznala da od 10. decembra 2024. godine… »
Vesti dana »

Netanjahu u UN, desetine delegata napustilo salu, govor emitovan i na razglasu u Gazi
BBC News pre 1 satjoš 26 povezanih

„Pao“ diler kokaina: Policija upala u stan Zrenjaninca i zaplenila drogu
Zrenjaninski pre 1 satjoš 48 povezanih

SAD nisu odobrile produženje licence za NIS posle 1. oktobra, sankcije stupaju na snagu
Naslovi.ai pre 45 minutajoš 96 povezanih

Usvojen Predlog zakona o uslovima za evidentiranje i upis prava na nepokretnostima
RTV pre 44 minutajoš 28 povezanih

Promenljivo i svežije vreme u Srbiji sa lokalnim pljuskovima, grmljavinom i olujnim udarima vetra
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 36 povezanih