Povezane vesti
Građevinski fakultet: Pozivamo Republičku revizionu komisiju da objasni svoje nadležnosti
RTS 05.02.2025
Građevinski fakultet u Beogradu pozvao je članove Republičke revizione komisije i njenog predsednika Radojka Obradovića da javno objasne nadležnosti i način funkcionisanja tog tela, povodom rekonstrukcije Železničke stanice u Novom Sadu. Građevinski… »
Građevinski fakultet: Republička reviziona komisija da objasni nadležnosti povodom rekonstrukcije Železničke stanice
Euronews 05.02.2025
Građevinski fakultet u Beogradu oglasio se povodom izjave predsednika Narodne stranke Vladimir Gajić koji je u emisiji Euronews Jutro rekao da je ova visokoobrazovana ustanova umešana u krivični postupak oko pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u… »
Gajić za Euronews: Građevinski fakultet se umešao u krivični postupak, Republička reviziona komisija napravila propust
Euronews 05.02.2025
Građevinski fakultet se umešao u krivični postupak oko pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, a Republička reviziona komisija napravila je propust jer nije zahtevala snimak stanja konstrukcije i tako taj projekat pustila da ide, rekao je… »
Vesti dana »
Novi dan: Opisaćemo im stanje našeg društva i tražiti da posmatraju lokalne izbore
N1 Info pre 30 minutajoš 56 povezanih
Jorgić: Srbija bi sa još pet odsto akcija u NIS-u mogla da blokira određene odluke
Biznis i finansije pre 3 satajoš 22 povezane
Opozicija tražila od misije EP povlačenje novca iz fondova i sankcije funkcionerima SNS
Pravda pre 1 satjoš 25 povezanih





