Povezane vesti
Nestorović (Mi snaga naroda): Skinut logo USAID-a sa sajta Skupštine Srbije
Beta 07.02.2025
Poslanička grupa "Mi snaga naroda - Branimir Nestorović " saopštila je danas da je sa sajta Skupštine Srbije skinut logo organizacije Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID) i izrazila zadovoljstvo zbog toga. U saopštenju su pozdravili "ekstremno… »
Logo USAID-a uklonjen sa sajta Skupštine Srbije
Vreme 07.02.2025
Nakon zahteva pokreta „Mi – snaga naroda“, Skupština Srbije uklonila je logo Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID) sa svog zvaničnog sajta. Skupština Srbije uklonila je sa svog sajta logo Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID). Oznaka… »
Uklonjen logo USAID-a sa sajta Skupštine Srbije
Danas 07.02.2025
Oznaka USAID-a, odnosno logo ove agencije uklonjen je sa sajta Skupštine Srbije koji je stajao uz poruku da je razvoj sajta omogućen uz podršku ove organizacije, prenosi RT Balkan. Ovakva reakcija usledila je nakon što je poslanička grupa Mi – Snaga… »
Mi-snaga naroda traži da se sa sajta Skupštine Srbije ukloni logo američke organizacije USAID
Beta 07.02.2025
Poslanička grupa Mi-snaga naroda zatražila je danas od predsednice parlamenta Ane Brnabić da "najhitnije" naloži uklanjanje oznaka Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID) sa zvanične internet stranice Skupštine Srbije. U obrazloženju zahteva su… »
Vesti dana »
Studenti u blokadi: Izbor je na svima nama, ili Srbija ili mafija
Glas Zaječara pre 6 satijoš 18 povezanih
Novakov preokret protiv Francuza – za novi rekord i drugo kolo Rolan Garosa
Sputnik pre 1 danjoš 95 povezanih
Arhiv javnih skupova: Na Slaviji bilo između 180.000 i 190.000 ljudi
Danas pre 9 satijoš 25 povezanih
UŽIVO Tramp: Dogovor sa Iranom mora biti dobar i pogodan, pregovori još traju
Sputnik pre 2 satajoš 47 povezanih





