Povezane vesti
Seizmolog: Važno znati koje destinacije su u Srbiji podložne zemljotresu
Moj Novi Sad 07.02.2025
Seizmolog Ana Mladenović izjavila je danas da u Srbiji zemljotresi nisu česti i jaki, ali da seizmolozi svakako ne mogu da predvide da li i kada bi zemljotres na ovom prostoru mogao da se dogodi. Mladenović je za novinsku agenciju objasnila da seizmolozi… »
Mladenović: U Srbiji zemljotresi nisu jaki i teški, ali ih je teško predvideti
RTV 07.02.2025
BEOGRAD - Seizmolog Ana Mladenović izjavila je danas da u Srbiji zemljotresi nisu česti i jaki, ali da seizmolozi svakako ne mogu da predvide da li i kada bi zemljotres na ovom prostoru mogao da se dogodi. Mladenović je za Tanjug objasnila da seizmolozi… »
Mladenović: U Srbiji zemljotresi nisu jaki i teški, ali ih je teško predvideti
Telegraf 07.02.2025
Preporučujemo. Seizmolog Ana Mladenović izjavila je danas da u Srbiji zemljotresi nisu česti i jaki, ali da seizmolozi svakako ne mogu da predvide da li i kada bi zemljotres na ovom prostoru mogao da se dogodi. Mladenović je za Tanjug objasnila da… »
Vesti dana »
Sastanak predsednika Amerike i Ukrajine Tramp: Mislim da i Putin i Zelenski žele da postignu dogovor
Dnevnik pre 20 minutajoš 24 povezane
Prvi preliminarni rezultati izbora na KiM: Na osnovu 81 procenta glasova, Samoopredeljenje na 50 odsto, Srpskoj listi 3,4 procenta
RTV pre 1 minutjoš 60 povezanih
Brižit Bardo: Odlazak plavokose lepotice koja je proslavila francuski film
BBC News pre 1 satjoš 73 povezane
Studenti u blokadi organizovali prikupljanje potpisa, evo šta ova akcija predstavlja (foto)
Blic pre 1 satjoš 56 povezanih




