Povezane vesti
Ahmet (78) ima petoro dece i spava na groblju, sada je objasnio zbog čega to radi: "Ovo je moje mesto"
Blic 08.02.2025
U selu Salucu, u okrugu Suluova, 78-godišnji Ahmet Karabela je sam iskopao svoj grob kako bi porodicu i zajednicu poštedeo dodatnih obaveza nakon svoje smrti. Ovaj farmer i otac petoro dece redovno posećuje svoj grob noću, ležeći u njemu i moleći se… »
Sam sebi iskopao grob, pa svaku noć spava u njemu FOTO
B92 08.02.2025
Poljoprivrednik Ahmet Karabela (78) iz okruga Suluova u Amasiji, u Turskoj, iskopao je sam sebi grobno mesto za života kako nikoga ne bi opterećivao kada bude umro, a noću u njemu spava. Vest je preneo danas turski portal Heberler. Karabela, koji živi sa… »
Turčin sam sebi iskopao grobno mesto pre smrti: Prekrio ga najlonom, a ovako noću u njemu spava
Telegraf 08.02.2025
Preporučujemo. Poljoprivrednik Ahmet Karabela (78) iz okruga Suluova u Amasiji, u Turskoj, iskopao je sam sebi grobno mesto za života kako nikoga ne bi opterećivao kada bude umro, a noću u njemu spava, preneo je danas turski portal Heberler. Karabela… »
Vesti dana »
Novak Đoković "prekopirao" Ronaldov potez i zapalio mreže, neuništivi Srbin slavljem oduševio planetu
Telegraf pre 4 minutajoš 31 povezana
Nafta prešla 78 dolara! Cene nastavljaju rast nakon američkih udara na Iran
Blic pre 1 satjoš 21 povezana
Uživo: Kriza na Bliskom istoku, Tramp: Memorandum o razumevanju sa Iranom "završen"
Euronews pre 14 minutajoš 22 povezane
Đokovića na Vimbldonu uporedili sa Mesijem: „Voleo bih da igram 90 minuta kao on“
Danas pre 2 satajoš 50 povezanih
Danas prolazno naoblačenje sa kišom i grmljavinom, temperatura do 32 stepena
Glas Zapadne Srbije pre 2 satajoš 20 povezanih



