Повезане вести
Протест “Није до студената“ одржан у Новом Пазару
Санџак пресс 08.02.2025
Студенти Државног универзитета у Новом Пазару (ДУНП) и мјештани овог града организирали су протестну шетњу под слоганом “Није до студената”. Студенти су поручили да Нови Пазар није и не смије бити одвојен од остатка Србије… »
Још један протест студената и грађана у Новом Пазару
РТВ Нови Пазар 08.02.2025
Студенти Државног универзитета у Новом Пазару (ДУНП) вечерас су поновили своју одлучност да истрају у остваривању својих захтева, наглашавајући да неће допустити да се одговорност пребаци на њих путем манипулација и притисака… »
Вести дана »
Временска прогноза за 8. децембар: Ујутру магла, понегде киша росуља, поподне сунчани интервали
Бета пре 5 сатијош 4 повезане
Данас без струје 6 општина у Београду Ево где ће због радова доћи и до искључења воде, проверите да ли сте на списку
Блиц пре 3 сатајош 4 повезане
Келог: Близу смо мировног споразума, два питања кључна; украјинска Рада: Критична испорука оружја Кијеву
РТС пре 42 минутајош 1 повезана
Данас почиње легализација по новим правилима: Који објекти ће бити срушени, који постати државно власништво, шта је потребно од докумената и ко је ослобођен плаћања - све на једном месту
Ало пре 37 минутајош 4 повезане
Важно ако данас мењате новац: Огласила се НБС, ово је званично саопштење
Ало пре 37 минутајош 2 повезане


