Povezane vesti
Nato zemlja digla borbene avione! Uzbuna u Poljskoj: Rusija pokrenula veliki napad na Ukrajinu, odjekuju eksplozije
Blic 11.02.2025
Poljska je podigla avione kako bi osigurala bezbednost u područjima u blizini granice sa Ukrajinom nakon što je Rusija izvela vazdušne napade na Ukrajinu, saopštile su jutros poljske oružane snage. Poljske snage prate situaciju, navedeno je na "X"… »
Upalio se alarm u NATO zemlji, Poljska podigla borbene avione: Rusija izvela vazdušne napade na Ukrajinu
Mondo 11.02.2025
Poljske snage prate situaciju, navedeno je na "X". Poljska je podigla avione kako bi osigurala bezbednost u područjima u blizini granice sa Ukrajinom nakon što je Rusija izvela vazdušne napade na Ukrajinu, saopštile su jutros poljske oružane snage… »
Rusi tokom noći žestoko napali Ukrajinu, Poljska digla avione u blizini granice: "Reagovaćemo na pretnje"
Telegraf 11.02.2025
Preporučujemo. Poljska je podigla avione kako bi osigurala bezbednost u područjima u blizini granice sa Ukrajinom nakon što je Rusija izvela vazdušne napade na Ukrajinu, saopštile su jutros poljske oružane snage. Poljske snage prate situaciju, navedeno… »
Vesti dana »

Samo snažna vojska garant sigurnosti: Vučić najavio spektakularni vojni prikaz 20. septembra
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Nato pokreće misiju "Istočna straža": Snažan odgovor na ulazak ruskih dronova u evropski vazdušni prostor
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Oboren rekord! U Japanu skoro 100.000 stogodišnjaka: Žene dugovečnije i brojnije
Blic pre 24 minutajoš 1 povezana