Povezane vesti
Određen pritvor sedmorici zbog otmice Turčina, za dvojicom raspisane poternice
Euronews 11.02.2025
Viši sud u Beogradu odredio je do 30 dana pritvor sedmorici оsumnjičenih da su 3. februara ove godine na teritoriji Surčina oteli državljanina Turske M. S. (23) i od njegovog brata A. S. zahtevali otkup od 150.000 evra. Pritvor je A. A. određen zbog… »
Zbog otmice Turčina u Surčinu sedmorica u pritvoru, za dvojicom raspisane poternice
RTV 11.02.2025
BEOGRAD - Viši sud u Beogradu odredio je do 30 dana pritvor sedmorici osumnjičenih da su 3. februara ove godine na teritoriji Surčina oteli državljanina Turske M. S. (23) i od njegovog brata A. S. zahtevali otkup od 150.000 evra. Pritvor je Ahmedu A… »
Pritvor sedmorici zbog otmice Turčina, za dvojicom raspisane poternice: Tražili 150.000 evra
Telegraf 11.02.2025
Preporučujemo. Viši sud u Beogradu odredio je do 30 dana pritvor sedmorici оsumnjičenih da su 3. februara ove godine na teritoriji Surčina otelidržavljanina Turske M. S. (23) i od njegovog brata A. S. zahtevali otkup od 150.000 evra. Pritvor je Ahmedu A… »
Vesti dana »

Bajatović: Novi gasni ugovor sa ruskim Gaspromom u oktobru
Nova ekonomija pre 9 minutajoš 17 povezanih

U ruskim napadima na Odesku oblast poginule dve osobe, više povređenih
RTV pre 1 satjoš 12 povezanih