Povezane vesti
Kina poziva na zajednički razvoj i bezbednost u oblasti veštačke inteligencije
Beta 12.02.2025
Specijalni predstavnik kineskog predsednika Si Đinpinga, Džang Guoking pozvao je na Akcionom samitu o veštačkoj inteligenciji (AI) u Parizu na promovisanje zajedničkog razvoja i bezbednosti u oblasti veštačke inteligencije kako bi se zajednički izgradila… »
Kina poziva na zajednički razvoj i bezbednost u oblasti veštačke inteligencije
Kurir 12.02.2025
Specijalni predstavnik kineskog predsednika Si Đinpinga, Zhang Guoking, prisustvovao je u ponedeljak Akcionom samitu o veštačkoj inteligenciji (AI) u Parizu, pozivajući na promovisanje zajedničkog razvoja i bezbednosti u oblasti veštačke inteligencije… »
Kina poziva na zajednički razvoj i bezbednost u oblasti veštačke inteligencije
Mondo 12.02.2025
Zhang Guoking, prisustvovao je u ponedeljak Akcionom samitu o veštačkoj inteligenciji (AI) u Parizu, pozivajući na promovisanje zajedničkog razvoja i bezbednosti u oblasti veštačke inteligencije. (KMG) -- Specijalni predstavnik kineskog predsednika Si… »
Vesti dana »
Advokatica Borović: Nemam informacije da je bilo ko od privedenih zadržan, uglavnom upućeni na prekršajne postupke
N1 Info pre 15 satijoš 18 povezanih
Furnije: Došli smo do pobede uz istrajnost, čvrstinu i zajedništvo
Radio sto plus pre 1 danjoš 32 povezane
Novakov preokret protiv Francuza – za novi rekord i drugo kolo Rolan Garosa
Sputnik pre 1 danjoš 95 povezanih
Arhiv javnih skupova: Na Slaviji bilo između 180.000 i 190.000 ljudi
Danas pre 10 satijoš 25 povezanih
UŽIVO Tramp: Dogovor sa Iranom mora biti dobar i pogodan, pregovori još traju
Sputnik pre 3 satajoš 47 povezanih



