Povezane vesti
Prodat SBB! N1 i Nova S ostaju vidljivi, a šta je sa Sport klubom?
Netokracija 12.02.2025
e& PPF Telekom Grupa kupila je 100 odsto vlasništva nad kompanijom Serbia Broadband (SBB) od United grupe. Net TV Plus biznis i prava na prenos sportskih događaja za Zapadni Balkan prelaze u ruke Telekom Srbije. e& PPF Telekom Grupa BV (“e& PPF Telecom”)… »
e& PPF Telekom Grupa preuzima 100 odsto vlasništva nad kompanijom Serbia Broadband (SBB)
Radio sto plus 12.02.2025
Vrednost transakcije je 825 miliona evra, bez gotovine i bez dugovanja, navedeno je u saopštenju. Prema uslovima ugovora, e& PPF Telekom Grupa će u potpunosti preuzeti poslovanje i bazu korisnika kompanije SBB, dok će poslovanje SBB-a u oblasti… »
Junajted medija: N1 i Nova S ostaju lideri informisanja u Srbiji
Radio sto plus 12.02.2025
“Novi vlasnici kompanije SBB-a iz kompanije e&PPF Telecom B.V. izrazili su snažan interes da ove dve televizije ostanu deo ponude i sa njima je sklopljen ugovor po kome će N1 i Nova S biti dostupne na kablovskoj mreži SBB, a biće ponuđene i korisnicima… »
Vesti dana »
Policija ponovo privela Zlatka Kokanovića, određen mu pritvor do 30 dana
Danas pre 4 satijoš 16 povezanih
Prvo obraćanje Trampa nakon napada na Iran: Ignorisali su naša upozorenja, udari će trajati koliko god bude potrebno
Newsmax Balkans pre 3 satajoš 39 povezanih
Alimpijević posle poraza Srbije: "Ovo je besmisleno... Pustite me da večeras budem selektor"
Nova pre 42 minutajoš 68 povezanih





