Povezane vesti
Tadić dobio primamljivu ponudu velikana u kojem bi mogao da dočeka 40. rođendan
Danas 12.02.2025
Srpski fudbaler, Dušan Tadić (36) mogao bi u smiraj karijere da promeni klub, prenose turski mediji. Kako navodi Sports Digitale, srpski ofanzivni vezista, kojem ugovor sa Fenerbahčeom ističe 30. juna ove godine, ima opciju da se vrati u Ajaks i stavi… »
Zovu ga kući: Ajaks promenio ploču i nudi legendarnom Srbinu još jedan ugovor
Večernje novosti 12.02.2025
TITULU "slavni fudbaler" igrači mogu da dobiju samo ako igraju u slavnom klubu. Ajaks iz Amsteradama je odavno upisao svoje ime na listu legendarnih klubova. Zato što je u svojoj istoriji čak 36 puta bio prvak Holandije, četiri puta prvak Evrope, dva… »
Dušan Tadić dobio poziv koji se ne odbija: Ajaks ga želi do 40. godine, tek sad su shvatili šta su uradili
Mondo 12.02.2025
Ajaks je bez Dušana Tadića pao na niske grane i nadaju se da će Srbin pristati da se vrati, da igra sve do 40. godine. Bivši kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić (36) na leto postaje slobodan agent jer mu ističe ugovor sa Fenerbahčeom, a još nije… »
Tadić i Ajaks? "Kopljanici" žele da vrate Srbina
Večernje novosti 12.02.2025
DUŠAN Tadić je jedan od najboljih i najvažnijih igrača Fenerbahčea, ali moglo bi da se dogodi da na leto napusti klub. Foto: Profimedia Kako prenosi "Sports Digitale" Ajaks želi da vrati Srbina. Ističe se da mu "kopljanici" nude dvogodišnji ugovor, uz… »
Vesti dana »

Klikerima iz praćke gađao policajce i pristalice SNS: Uhapšen tinejdžer zbog incidenta u Lazarevcu
Blic pre 15 minutajoš 26 povezanih

Zelenski: Rusko odbijanje pregovara o prekidu vatre komplikuje situaciju
NIN pre 1 satjoš 49 povezanih

Neredi u Valjevu: Zapaljene prostorije SNS-a, Dačić o hapšenjima
Nedeljnik pre 3 satajoš 12 povezanih