Povezane vesti
Seizmolog: Zemljotres na zadarskom području nema veze sa potresima u Grčkoj
RTV 12.02.2025
ZAGREB - Hrvatski seizmolog Krešimir Kuk komentarisao je zemljotres magnitude 4,8 po Rihteru. koji je u utorak pogodio zadarsko područje i podsetio da je na istom području jednako jak potres bio i 2020. godine, što ukazuje na to da je reč o seizmički… »
Seizmolog Kuk otkrio da li jak zemljotres na zadarskom području ima veze sa potresima u Grčkoj
Telegraf 12.02.2025
Preporučujemo. Hrvatski seizmolog Krešimir Kuk komentarisao je zemljotres magnitude 4,8 po Rihteru, koji je u utorak pogodio zadarsko područje i podsetio da je na istom području jednako jak potres bio i 2020. godine, što ukazuje na to da je reč o… »
Vesti dana »
"Čuli su se hici, plašili smo se za život": Aktivista iz Kule tvrdi i da su "SNS napadači imali i značke"
Glas Zaječara pre 4 satijoš 20 povezanih
Sprema se konačni udar, Bliski istok drhti! "Preklinju nas, nemaju šanse": Stižu stravične slike razaranja, Izrael najavio napad punom snagom
Blic pre 0 minutajoš 84 povezane
Promena vremena u Srbiji: toplo i vetrovito sa kišom i najavom obilnih padavina i zahlađenja
Naslovi.ai pre 1 satjoš 42 povezane
Policija u Somboru identifikovala osumnjičene za pretnje aktivistima SNS-a u Kuli
Serbian News Media pre 1 satjoš 22 povezane



