Povezane vesti
Inflacija u Njemačkoj usporila u siječnju
SEEbiz 13.02.2025
BERLIN - Inflacija u Njemačkoj usporila je u siječnju na 2,3 posto, s 2,6 posto u prosincu, objavio je u četvrtak državni statistički ured Destatis. Brojka je u skladu s prethodnim procjenama ekonomista. Na sporiji rast maloprodajnih cijena najviše su… »
I proizvođačke cijene porasle u SAD-u u siječnju
SEEbiz 13.02.2025
WASHINGTON - Cijene roba i usluga na razini proizvođača u siječnju su na mjesečnoj razini porasle za 0,4 posto, a na godišnjoj razini za 3,5 posto. To je najviše u gotovo dvije godine, nakon što je prosinački međugodišnji rast iznosio 3,3 posto, objavilo… »
Nemačka: Inflacija usporila u januaru na 2,3%
Kamatica 13.02.2025
Brojka je u skladu sa prethodnim procenama ekonomista. Na sporiji rast maloprodajnih cena najviše je uticalo pojeftinjenje energenata od 1,6 odsto u poređenju sa januarom 2024. Sa druge strane, gas je poskupeo 0,5 odsto, a daljinsko grejanje 9,8 odsto… »
Vesti dana »
Završen protest ispred Tužilaštva za organizovani kriminal, studenti predali pismo tužiocu Nenadiću
Beta pre 42 minutajoš 21 povezana
Vučić: Znam za tri partnera sa kojima Rusi pregovaraju o NIS-u, ne možemo da insistiramo na pravu preče kupovine
RTS pre 1 satjoš 37 povezanih
Ko su novi vlasnici Imleka? Bivši hokejaš krenuo "biciklom na mesec", drugi iz stana na Medakoviću osvojio biznis tržište
Kurir pre 2 minutajoš 33 povezane
Poplave u Vranju i Svilajncu: Evakuacija i zatvaranje mosta zbog visokog vodostaja
Naslovi.ai pre 27 minutajoš 27 povezanih




