Povezane vesti
Kina pozvala na fer i trajni mirovni sporazum u Ukrajini
Beta 17.02.2025
Kineski ministar spoljnih poslova Vang Ji, potvrdio je posvećenost Kine miru i dijalogu tokom sastanka sa ukrajinskim kolegom Andrijem Sibihom u na marginama Minhenske bezbednosne konferencije. Vang, ujedno član Političkog biroa Centralnog komiteta… »
Kina pozvala na fer i trajni mirovni sporazum u Ukrajini
Kurir 17.02.2025
Kineski ministar spoljnih poslova Vang Ji, potvrdio je posvećenost Kine miru i dijalogu tokom sastanka sa ukrajinskim kolegom Andrijem Sibihom u Minhenu, u Nemačkoj, u subotu, održanom na marginama Minhenske bezbednosne konferencije. Vang, ujedno član… »
Kina pozvala na fer i trajni mirovni sporazum u Ukrajini
Mondo 17.02.2025
(KMG) -- Kineski ministar spoljnih poslova Vang Ji, potvrdio je posvećenost Kine miru i dijalogu tokom sastanka sa ukrajinskim kolegom Andrijem Sibihom u Minhenu, u Nemačkoj, u subotu, održanom na marginama Minhenske bezbednosne konferencije. Vang… »
Vesti dana »
Čačani ponovo ispred bolnice zbog smrti devojčice: Direktor kaže - ako postoji propust, onaj ko je kriv će odgovarati
N1 Info pre 3 satajoš 69 povezanih
Građanima počela da stižu prva rešenja o upisu bespravnih objekata
Sputnik pre 1 satjoš 35 povezanih
BiH i Srbija među najkorumpiranijim evropskim državama na listi Transparency Internationala
Slobodna Evropa pre 6 satijoš 35 povezanih





