Povezane vesti
Kosovo i Metohija, 17 godina nepravde: Secesionistički pokret doneo stradanja, egzoduse i nestabilnost
Telegraf 17.02.2025
Preporučujemo. Secesionistički pokret na Kosovu je regionu doneo stradanja, omraze, egzoduse, nazadovanje i hroničnu nestabilnost, ističe Kancelarija za Kosovo i Metohiju, dodajući da institucije u Prištini danas "proslavljaju nepostojeći praznik… »
Povodom godišnjice proglašenja lažne države: Evo šta poručuje Kancelarija za KiM!
Pravda 17.02.2025
Secesionistički pokret na Kosovu je regionu doneo stradanja, omraze, egzoduse, nazadovanje i hroničnu nestabilnost, ističe Kancelarija za Kosovo i Metohiju, dodajući da institucije u Prištini danas „proslavljaju nepostojeći praznik nepostojeće države, i… »
Kancelarija za Kim: U Prištini slave propali i neostvareni projekat, proslavljaju nepostojeći praznik, nepostojeće države
Kurir 17.02.2025
BEOGRAD - Kancelarija za Kosovo i Metohiju saopštila je da danas privremene institucije samouprave u Prištini proslavljaju nepostojeći praznik, nepostojeće države, navodeći da ukoliko može da govori o nekakvoj godišnjici, onda je to godišnjica "propalog… »
Kancelarija za KiM: Privremene institucije samouprave u Prištini proslavljaju nepostojeći praznik nepostojeće države
RTS 17.02.2025
Već četvrt veka smo svedoci sunovrata demokratije na Kosovu i Metohiji, nasilja i sistematskog kršenja ljudskih prava svih onih koji se protive secesionističkoj i velikoalbanskoj ideologiji, saopštila je Kancelarija za KiM povodom 17 godina od… »
Kancelarija za Kosovo i Metohiju: Priština proslavlja nepostojeći praznik, nepostojeće države
RTV 17.02.2025
BEOGRAD - Kancelarija za Kosovo i Metohiju saopštila je da danas privremene institucije samouprave u Prištini proslavljaju nepostojeći praznik nepostojeće države, ali da ako uopšte može da se govori o nekakvoj godišnjici, onda je to godišnjica jednog… »
Vesti dana »
Uhapšen zbog krađe 66 klima uređaja u vrednosti od dva miliona dinara
Danas pre 8 minutajoš 36 povezanih
Tramp: SAD i Iran razgovaraju o okončanju rata, odloženi napadi na elektrane
N1 Info pre 23 minutajoš 34 povezane
Aktuelna političarka je bila prva ljubav Radoja Čupića: Glumac je ovoj vezi govorio javno
Telegraf pre 37 minutajoš 33 povezane
Paunović: "Otvoren konkurs za reprezentativca Srbije! Bajčetić? Nije korektno..."
Sportske.net pre 2 minutajoš 30 povezanih






