Povezane vesti
Novi udar za Liverpul, kraj sezone za Džoa Gomeza?
Sportske.net 18.02.2025
Trener Liverpula Arne Slot rekao je danas da će fudbaler njegove ekipe Džo Gomez propustiti veliki deo takmičenja do kraja sezone, zbog povrede tetive zbog koje bi mogao da bude podvrgnut operaciji. Gomez se povredio 9. februara u utakmici i porazu od… »
Štoper Liverpula mora na operaciju
B92 18.02.2025
Trener Liverpula Arne Slot rekao je da će fudbaler njegove ekipe Džo Gomez propustiti veliki deo takmičenja do kraja sezone, zbog povrede tetive zbog koje bi mogao da bude podvrgnut operaciji. Gomez se povredio 9. februara u utakmici i porazu od Plimuta… »
Gomez odsustvuje zbog nove povrede tetive
Sportski žurnal 18.02.2025
Defanzivac bio samo 11 minuta na terenu. Trener Liverpula Arne Slot rekao je danas da će fudbaler njegove ekipe Džo Gomez propustiti veliki deo takmičenja do kraja sezone, zbog povrede tetive zbog koje bi mogao da bude podvrgnut operaciji. Gomez se… »
Vesti dana »
"Nije nam poništena titula, nije nam ni dodeljena": Partizan se oglasio
Mondo pre 24 satajoš 108 povezanih
Besplatna linija za pomoć ugroženima: Čačak organizovao dostavu vode najosetljivijima
Glas Zapadne Srbije pre 24 satajoš 93 povezane
Aksios: Postignut nacrt sporazuma, čeka se Tramp; Tasnim: Ništa nije dogovoreno
RTS pre 24 satajoš 35 povezanih
Stiže pomoć u borbi protiv korupcije: Evropska komisija najavila isplatu tri milijarde evra Bugarskoj
Dnevnik pre 4 satijoš 37 povezanih




